Založenie spoločnosti rýchlo a jednoducho

Mnohí podnikatelia – začiatočníci ani len netušili, že na Slovensku máme spoločnosti, ktoré im dokážu pomôcť pri založení spoločností. Jednou takouto spoločnosťou je práve Company Consulting. Ponúknu vám bezplatnú konzultáciu pri založení firmy, pri ktorej vám na základe vašich predstáv odporučia predmet podnikania. Založenie spoločnosti dokážu v rámci celého Slovenska. Je teda jedno, či ste z Košíc alebo z Bratislavy, spoločnosť vám založia tak či tak.

Pre nedočkavých podnikateľov, ktorí chcú podnikať do niekoľkých hodín, ponúkajú ready made spoločnosti. Ready made spoločnosti nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť a sú založené výlučne za účelom ich odpredaja klientom. Takéto spoločnosti majú všetky potrebné dokumenty vopred pripravené. Konateľom spoločnosti sa stávate hneď po podpísaní dokumentov.

Ak sa chcete dozvedieť o spoločnosti Company Consulting viac, navštívte ich webovú stránku companyconsulting.sk, na ktorej nájdete odpovede na všetky vaše otázky týkajúce sa založenia spoločnosti. Založte si spoločnosť rýchlo a bez zbytočných komplikácii. Company Consulting vám s tým pomôže.